Chcete-li proniknout pod pokličku svých partnerských vztahů a zjistit, jak to v rámci svého partnerského vztahu máte, je možné si v mé astrologické poradně zvolit několik způsobů výkladu partnerských horoskopů. Partnerská astrologie je velmi oblíbená, především svými možnostmi, co vše na vztazích zkoumat.

V rámci astrologického poradenství nabízím rozmanité způsoby výkladu partnerských horoskopů: V první řadě vyberu oblasti osobního horoskopu, které jsou významné pro vztahovou astrologii. Rozborem osobních horoskopů zjišťuji vztahové dispozice a vlastnosti zvolených jedinců. Zkoumám, jakým způsobem oba partneři přistupují v projevech náklonosti a citů. Poodhaluji klientům, jaké typy partnerů do svého života podvědomě přitahují a jaké jsou jejich ideální představy o lásce a sexu. Následně se zabývám výkladem partnerského horoskopu pomocí techniky srovnání obou osobních radixů (synastrie). Díky této metodě proniknete hlouběji do svého soužití a zjistíte, jak na sebe s partnerem vzájemně reagujete.  Pochopíte největší ohniska sporu zatěžující partnerský vztah nebo z čeho pramení vzájemná podpora a harmonie. Pokračuji sestavením kompozitního horoskopu. Když se dva lidí setkají, vytváří společný partnerský prostor, který zobrazuje tento virtuální horoskop. Uvidíme zde hlubší podstatu partnerského vztahu a jeho potenciál. Analýzou kompozitního horoskopu zjistíme cíle páru a zdroje k jejich dosažení.  Na kompozitní horoskopy lze použít prognostickou techniku – tzv. tranzity, které pomáhají určit vývoj vztahu.

Tím to ale nekončí, protože v oblasti partnerské astrologie pracuji i s dotazovou (horární) astrologií. Do mé astrologické poradny totiž přicházejí lidé s rozmanitými otázkami z oblasti partnerských a mezilidských vztahů a zajímá je odpověď na jejich konkrétní dotaz. Jde o specifickou metodu, která v mnohém převyšuje běžné možnosti klasické partnerské astrologie. Díky ní lze kvalitněji předpovídat než s klasickými technikami prognostické astrologie. A jaké vlastně konkrétní otázky z oblasti partnerské a vztahové astrologie můžete pokládat? Pro inspirace dávám pár zajímavých příkladů: Miluje mě? Požádá mě o roku? Vezmeme se? Jsem těhotná? Mám zůstat v České republice a pracovat na svém vztahu nebo se rozejít a odjet do zahraničí? Mám najmout pana Pince jako svého právníka? Mám rozject podnikání se svou sestrou? Mám skončit tento vztah? 6. Bude můj syn v pořádku, kdy ho pošlu se svým bývalým na dovolenou? Je tento muž pro mě vhodný? A mnohé další…

Jak vidíte, je až k neuvěření, co lze v oblasti výkladu partnerských horoskopů udělat. Kombinace rozmanitých technik v rámci partnerské astrologie zaručuje kvalitní výsledky a spokojeného klienta.

Cena: od 1.800 Kč (konzultace 90 min).

 

Těším se na vás.

 

Klára P.

 

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.