Jsem Mgr. Klára Pokorná a věnuji se jak jednotlivcům tak firmám. Do portfolia mých rozmanitých služeb patří rovněž firemní poradenství a personalistika v Praze 9 za pomocí astrologie a numerologie.

Pokud hledáte kvalitní kolegy nebo řešíte vztahy se zaměstnanci, či mezi vedením a podřízenými, jste nám správné adrese. Díky firemnímu poradenství a personalistice Praha 9 více porozumíte osobnostem uchazečům o zaměstnání, zaměstnancům a obchodním partnerům. Získáte osobnostní posudky, zlepšíte funkčnost týmu, tak aby se jednotliví členové vzájemně doplňovali a efektivně spolupracovali.

Díky firemnímu poradenství a personalistice Praha 9 můžete vztahy ve firmě, její produktivitu a obchodní výsledky.

Pokud chcete, aby vaše podnikání fungovalo, zaměřte se na budování kvalitních vztahů uvnitř firmy. Zavítejte do mé astrologické a numerologické poradny a dozvíte se, vnitropodnikové vztahy, ale také vztahy mezí obchodními partnery a společníky.

Zvyšte funkčnost vašeho týmu a vytvoříme výbornou pracovní atmosféru

Díky firemnímu poradenství a personalistice Praha 9 můžeme vybrat nejen kvalitní kolegy., ale také zvýšíme funkčnost vašeho týmu a vytvoříme výbornou pracovní atmosféru. Výsledkem bude spokojený zaměstnanec i samotný majitel firmy. Pomocí těchto služeb zvýšíte prosperitu firmy.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.