Jsem poradkyně Mgr. Klára Pokorná v oblasti sebepoznání, typologie osobnosti a partnerských (rodinných) vztahů. Vykládám osobní, dětské, partnerské a firemní horoskopy, které doplňuji s numerologií a tarotem.

Poskytuji astrologické a numerologické poradenství, které lze využít v rozmanitých životních oblastech. Má praxe vychází z odkazů tradiční i moderní astrologie a karmické numerologie. Vytvořila jsem bezpočet rozborů vycházejících z několika let bádání a ověřené praxe.

 

Astrologické a numerologické poradenství Praha 9 vychází z kvalitní analýzy osobnostních dispozic. V rámci astrologického a numerologického poradenství, a to na základě data narození, je možné určit hlavní životní témata a problematické oblasti. Získáte také podrobné informace o vašem charakteru, dispozicích a vlohám ke studiu a profesi. Analýzou osobních, rodinných či pracovních vztahů zjistíte nepřeberné množství informací, které vás mohou posunout..

Díky mým službám velice rychle zjistíte, jak na to jste a jak vám mohu pomoct. Cílem astrologického a numerologického rozboru na Paze 9 je více poznat sami sebe a učinit svůj život šťastnějším.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.