Jmenuji se Mgr. Klára Pokorná a zabývám Firemním poradenstvím na Praze 9. Pokud uvažujete o zahájení podnikání, vybíráte vhodný obor, spolupracovníky a místo pro podnikání, neváhejte se na mě obrátit. Astrologie a numerologie jsou velmi dobrými pomocníky pro podnikatele a firmy.

Nabízím vám ke konzultaci rozmanité tipy, nápady a termíny v podnikání. Vyberu vhodný název firmy a obor podnikání.  Doporučím vhodný termín pro úřední jednání a obchodní transakce. Detailně zanalyzuji vaši firmu a zhodnotím její perspektivu a vývoj.

HR a  spolupráci v podnikání z hlediska astrologie a numerologie

Pokud chcete, aby vaše podnikání fungovalo, zaměřte se na budování kvalitních vztahů uvnitř firmy. Zaměřuji se také na efektivní spolupráci v podnikání. Pokud si nejste jisti výběrem vašich obchodních partnerů, i zde mohu být velmi prospěšná. V případě, že hledáte vhodného společníka a kvalitní zaměstnance vybereme spolu ty nejvhodnější. Pomohu vám s výběrovým řízením a vyhotovím posudky kandidátů.

Díky firemnímu poradenství Praha 9 a doporučeným tipům a nápadům na podnikání můžete zlepšit celkové klima firmy, její produktivitu a obchodní výsledky.

Neváhejte se na mě obrátit, protože větší prosperita vaší firmy za to stojí.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.